Restaurace horského hotelu Sepetná


Rádi si vychutnáte dobré jídlo a zároveň horskou atmosféru? Restaurace horského hotelu Sepetná je pak to pravé místo pro vás. Sevřená mezi horami nabízí Sepetná výborný gurmánský zážitek. Ať už popíjíte Beskydskou perlu v létě na terase s výhledem na okolní lesy a hory, nebo se vám v zimě sbíhají sliny na kus pořádného masa u plápolajícího krbu. Naši kuchaři vycházejí z klasických místních receptur, využívají místní suroviny a postupy. I proto spolupracujeme na projektu Jak šmakuje Moravskoslezsko.

Restaurace je jednou z mála podobně zachovaných dřevěných staveb v Beskydech a její historie sahá až k roku 1910, kdy se začala chata Sepetná stavět. A my jsme se snažili, abyste se v ní cítili stejně útulně jako generace před vámi.

Restaurace nabízí kromě stravy pro hotelové hosty i à la carte nabídku pro ty, kteří by se chtěli zastavit po procházce beskydskou přírodou nebo cestou z Lysé hory. Díky několika salónkům a sálu si můžete zdejší kuchyni vychutnat i při svatbách a oslavách, které vzhledem k vyjimečné poloze mohou z této události udělat nezapomenutelný zážitek. Přijďte vyzkoušet třeba vyhlášené halušky nebo kyselici. Během sezony v restauraci možná narazíte na nefalšované beskydské muzikanty a nakrmíte nejen tělo, ale i duši.

Otevírací doba

Pondělí - Sobota11:00 - 24:00
Neděle11:00 - 21:00

Aktuálně je otevřeno

 

Rezervujte si stůl: +420 603 852 111 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Jak se k nám dostanete

V přízemí Horského hotelu Sepetná se nachází stylová restaurace pro 120 osob. Před ní se rozkládá terasa, která pojme 100 osob a nabízí krásný výhled na Moravskoslezské Beskydy. Rodiče pak mohou z terasy u kávy nebo piva pozorovat své děti, které mohou využít dětské hřiště s celou řadou aktivit. Terase je s dětským hřištěm propojena originální skluzavkou. Kuchyně hotelu Sepetná nabízí širokou škálu pokrmů od místních a krajových jídel až po mezinárodní menu a speciální rauty. Ve vybraných dnech probíhá na terase grilování doprovázené živou hudbou!

 


Informace pro hosty restaurace (EET)

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technických výpadků pak nejpozději do 48 hodin.